• Anasayfa Anasayfa
 • HizmetlerimizHizmetlerimiz
 • ÜrünlerimizÜrünlerimiz
 • Hakkımızda Hakkımızda
 • İletişim İletişim
 • Petrol&Gaz Endüstrisi

  PETROL & GAZ EKİPMANLARI VE TEDARİK HİZMETLERİ

  Uzmanlığımız tedarik, zamanlama, maliyet kontrolü, planlama, kalite güvencesi, saha ve üçüncü taraf denetimleri ve hızlandırma hizmetlerinde yatmaktadır. Kaynak bulma konusundaki anlayışımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için analiz, müzakere ve değerlendirme sürecini geliştirir. Valfler, sondaj ekipmanları, pompalar, MRO araçları ve güvenlik ürünleri dahil olmak üzere petrol ve gaz endüstrisi için çeşitli ürünler tedarik ediyoruz.

  Yerel saha denetçileri sürekli olarak yüksek düzeyde yüklenici bakımı sağlar. Bu, müşterilerimiz için aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli site konumlarında yüksek çalışma süresini kolaylaştırır:

  Güvenlik bizim temel değerimizdir ve her çalışan devam eden saha operasyonlarını güvenli bir şekilde yönetmek için uygun eğitimden geçer.

  Büyük projeler için deneyimli enerji uzmanları, gerekli ekipman ve kaliteli hizmetler sağlıyoruz.

  Uyumluluk odaklı hizmetlerimiz ve maliyet tasarrufu girişimlerimiz, müşterilerimiz için kolaylaştırılmış bir süreç üretir.

  Büyük projeler için deneyimli enerji uzmanları, gerekli ekipman ve kaliteli hizmetler sağlıyoruz. Uyumluluk odaklı hizmetlerimiz ve maliyet tasarrufu girişimlerimiz, müşterilerimiz için kolaylaştırılmış bir süreç üretir. Güvenlik bizim temel değerimizdir ve her çalışan devam eden saha operasyonlarını güvenli bir şekilde yönetmek için uygun eğitimden geçer.

  Karada ve Açık Denizde Petrol ve Gaz
  Rafineriler ve Üretim Tesisleri
  Sıvılaştırılmış Doğal Gaz Üretimi
  Boru hatları

  PESCATORI, enerji sektöründeki kara, açık deniz, doğal gaz, upstream, midstream ve downstream müşterilerine aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

  Yetenek Toplama
  Küresel İstihdam ve Hareketlilik
  Yönetilen Çözümler
  Danışmanlık

  PESCATORI, uzun yıllardır petrol ve gaz endüstrisinde önde gelen arama ve üretim şirketleriyle ortaklık kurmuştur. Odak noktamız, güvenlik odaklı ortamlarda verimlilik ve yenilik sağlayan yetenek ve hizmetleri tedarik etmek ve sağlamaktır.