• Anasayfa Anasayfa
 • HizmetlerimizHizmetlerimiz
 • ÜrünlerimizÜrünlerimiz
 • Hakkımızda Hakkımızda
 • İletişim İletişim
 • Balıkçılık ve Su Kültürü

  Balıkçılık ve su kültürü yılların tecrübesini ve inanılmaz bir titizlikle aşamaların hazırlandığı önemli bir alandır.

  Balık işleme tesisleri için birinci sınıf çözümler sunar ve su ürünleri yetiştiriciliği için anahtar teslimi balık çiftlikleri kurar.

  Tüm bu süreçleri hazırlarken birbirini takip eden hiyareşi sırasıyla tüm adımları titizlikte takip ediyor ve tamamlıyoruz.

  Ar-ge çalışmalarımızda öncelikle müşterilerimizin memnuniyeti ve taşıtlarımızın teknolojik olarak ileri seviyede olmasına odaklanıyoruz.

  Projelerimizin hazırlığı öncü mühendis grubumuz tarafından özenle değerlendirilir ve siz değerli müşterilerimiz için en optimal opsiyonlara yönelinir.

  Bu süreçte bütün güvenlik önlemleri sıkı şekilde sağlanır ve kontrollerden geçer.

  Birinci önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Teslim aşamasında şirket olarak bir çok kolaylık ve opsiyon sunmak amaçlarımız arasındadır.

  Tüm bu süreçleri hazırlarken birbirini takip eden hiyareşi sırasıyla tüm adımları titizlikte takip ediyor ve tamamlıyoruz.

  AR-GE
  SÜRECİ
  PROJE
  HAZIRLIK
  UYGULAMA
  TESLİM

  Balıkçılık ve su kültürü hizmetimizin tesisinize kattığı çok şey var.

  Her zaman bir teknik servise sahip olun.
  Çevirim içi eğitimlere katılın.
  Zaman’ın en iyi yöntemlerine sahip olun.

  Ayrıca sürekli güncellediğimiz teknolojik altyapımız ve yazılım gücümüzle günümüzün en iyi şartlarında sizlere bu hizmeti sunuyor ve bundan gurur duyuyoruz...

  Barış Yağızer
  PESCOTORI, KURUCU

   Deniz üstü ve altı her türlü özgün ve çılgın projelerinizi hayata geçirebiliriz. Bunun için bize bir mesaj kadar yakınsınız.

   Aydınlatma Metni'ni okudum, kabul ediyorum.